Prosinec 2010

Vaše nesmrtelné přátelství =o)

26. prosince 2010 v 19:52 | DenisQa |  News
Jste super kámošky =o) a přály byste si, aby vaše přátelství nikdy neskončilo?! Tak v tom případě tu pro vám mám 7 cool nápadů jak ho uchovat na vždy ;o)

Tajný deník

Pořiďte si v papírnictví velký sešit. Odteď to bude vaše tajná bible! Nalepte si tam vaše fotky a fotky ze společných akcí. K nim si můžete dopsat krátké historky. Klidně si do vašeho deníku pište i o klucích nebo o zpěvácích a hercích, kteří vás fakt berou. Bude to super zábava! A uvidíš, jaká to bude švanda, až si to všechno přečtete za pár let!

Jen vy dvě

Zbožňujete obě nějaký seriál? Rezervujte si čas, kdy se vysílá, a dívejte se na všechny díly společně! Když nebudete moct, můžete si ten díl nahrát na video a dívat se pak společně jindy. Budou to takové vaše pravidelné seance!

Už napořád spolu

Udělejte si náramky přátelství ve vašich oblíbených barvách. Můžete si je uplést z barevných bavlnek nebo navléknout z korálků. Jako bonus si na ně můžete přivázat písmenka, která tvoří vaše iniciály. Můžete si taky koupit stejné prstýnky nebo stejné řetízky. To všechno na znamení toho, že vy dvě prostě patříte k sobě.

Pošta pro tebe

Nemůžete se delší dobu vidět? Hlavně klid a žádnou paniku! Máme pro vás super tipy, jak být vlastně pořád spolu! Natočte si třeba video mobilem nebo se vyfoťte a pošlete si fotky navzájem. Můžete si taky něco namluvit na kazety nebo si prostě psát dopisy! Když spolu budete pořád ve spojení, uběhnou vám chvíle, kdy nemůžete být spolu, mnohem rychleji!

Magické pouto

Začarujte vaše kamarádství! Potřebujete k tomu jenom jednu zelenou svíčku a nůž nebo nůžky. Do svíčky vyryjte vaše jména a pak ji zapalte. Tímhle kouzlem si přičarujete to, že vaše kamarádství bude trvat navěky! Jen tomu musíte obě dvě fakt věřit!
♥♥

Tak na tohle nezapomenete!

 Společný smích! Tak se smějte ostošest! Prostě jak nejčastěji to půjde! Klidně směšné situace samy vyprovokujte. Udělejte si srandu ze sebe nebo z druhých! Oblékněte si třeba něco ultra šíleného a vydejte se na procházku městem! Společně se pak bavte reakcemi lidí! Uvidíš, že na takovou srandu hned tak nezapomenete!

Krabice přání

Napište každá na kousek papíru svoje sny a přání. Přečtěte je té druhé. Lístečky pak dejte do krabice a tu někam schovejte. Za dva měsíce ji můžete zase vytáhnout a přání si přečíst. Uvidíte, co se vám vyplnilo a co ne! Krabici taky můžete schovat někam na půdu nebo zahrabat do země a otevřít ji znovu

Veselé Vánoce =o)

24. prosince 2010 v 23:44 | DenisQa |  News

Tak a dneska už sou vánoce....ježíšek už určo u vás všech byl ;o). Tk vám chci alespon popřád krádné prožití zbylých svátků. Hodně lásky,přátelství,zdraví,štěstí.... vždyt to znáte xD je to jako každý rok jen sme o rok starší x( xDD


Jak sbalit holku <3

12. prosince 2010 v 22:23 | DenisQa |  <3 Love <3
Ahojdaaaa. Tak sem se rozhodla sem dát i něco pro kluky....tk tady to je....
  1. Vždy se jí koukej do očí,jinak si bude myslet že s ní chceš jentak pokecat a nemáš o ní zájem.
  2. Usmívej se a na všechno zdvořile odpovídej.Sice si možná myslíš že když budeš říkat: "Jé ty vole…no jasně kur*a!!" tak že jí ohromíš ale spíš se jí zhnusíš takže to není nic jako že bys byl machr.
  3. Pokud se hádáte tak poslední slovo má vždy žena, jelikož když něco chlap/kluk řekne jako poslední začíná další hádka!!!
  4. Pokud třeba stojíte frontu na oběd, tak ji pusť před sebe a nabídni jí že si může sednout k tobě. Ohromí jí to a když řekne že děkuje, a že si ale chce sednout ke kámoškám, tak se na ni nezlob: v hloubi duše bude vědět že ti o něco jde…Pokud řekne ať si sedneš k nim, neodmítej!!!Věřte mi xDDDDDDD
  5. Pokud ji sbalíš, tak na první rande určitě nechoďte do kina, jelikož na prvním rande byste se měli ještě poznat a né jenom potmě sedět v sedačce a koukat na plátno…Vyloučeno!!!…Radši ji vem někam do kavárny nebo na procházku nebo třeba na zmrzku ať si o sobě můžete pořádně popovídat!!!
Mnooo a dál už to zvládne sami...ale hlavně si musíte věřit a naslouchat si ;o) tk do toho.


Rozdíl mezi EMO a Scene

12. prosince 2010 v 16:09 | DenisQa
Scene Style je je laightsky řečeno prostě styl oblékání.Mnoho lidí si myslí,že Scene je to stejné jako Emo, ale není tomu tak. Emi lidi jsou hlavně smutní,nosí tmavé oblečení a poslouchají emo hudbu. Emo je prostě víc hloubkové, kdežto Scene jsou veselí,mají rádi zábavu, oblékají se do barevných a ztřeš´tených kreací, nosí spousty doplňků a poslouchají jakoukoliv hudbu - třeba metal,rock, punk,emo, hip hop, pop... prostě každý poslouchá něco jiného. To je tedy hlavní rozdíl mezi Emo a Scene: Emo je styl života, Scene je hlavně styl oblékání.... =)
Jinak Scene peoples jsou jak už bylo řečeno veselí, chodí na různé akcičky,milují kámoše a focení. Na svých profilech( myspace, buzznet..) mají hrozně moc SVÝCH fotek a kámošů. Mají vysoké sebevědomí. Hodně Scene je tkzv. sXe, což znamená, že neberou drogy, nekouří, nekonzumují kofein a v některých případech jsou i vegetariáni.
Taky hodně používají slang ( Rawr atd...).

Scene styl

12. prosince 2010 v 16:08 | DenisQa
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

líčení

12. prosince 2010 v 16:06 | DenisQa


Jako panenky xDDDDD

12. prosince 2010 v 16:00 | DenisQa
Vždycky jste toužila být jako vaše panenka? Mít růžové rtíky, řasy až do nebes, zvýrazněná líčka a bílou pleť? Panenkovský styl se letos vrací, a vy se spolu s ním MUSÍTE proměnit ve sladkou a roztomilou panenku! Kdo nesnáší růžovou, má smůlu! Právě ta letos dominuje! A spolu s ní meruňková, červená a fialová! Co ještě nedávno bylo nemyslitelné, se teď stává skutečností! Zapomeňte na solária a pečujte o vaši jemnou a světlou pleť. Vždyť právě s ní to letos vyhrajete na celé čáře. Muži milují roztomilé dívky!

Náznakem příchodu panenkovského looku byl film s Kirsten Dunts "Marie Antoinetta". Stačí se podívat na několik fotek a všem je hned jasné, že právě zde se zrodil další velký módní návrat. Jako oživlé panenky působily i modelky na letošních přehlídkách Vivienne Westwood, Dolce & Gabbana, Valentina a dalších... Kosmetické značky v čele s firmou MAC dokonce uvedly i speciální řady líčidel. Ruská mutace světoznámého Vogue nafotila do březnového čísla fashion story a lá " candy look". A takhle bych mohla pokračovat dál a dál...

Myslím si ale, že je na čase říci si , jak na "porcelain doll look". Možná si říkáte, jak složité toto líčení je, ale opak je pravdou! Je velmi jednoduché a zvládne ho každá žena během pár minut. Na jaro a léto je ideální! Základem panenkovského makeupu je světlá alabastrová pleť a " tvářičky jako broskvičky". Nejvhodnější je růžová nebo meruňková tvářenka. Oči nemalujte vůbec nebo je zvýrazněte černou, zelenou, popřípadě modrou tužkou na oči, kterou orámujete horní nebo dolní linii řas. Trendy jsou tzv. XXL řasy. Pořiďte si kvalitní černou řasenku a naneste hned několik vrstev. Pozor na slepené řasy! (Pokud vaše řasenka ještě nezaschla, můžete přebytečnou barvu setřít čistým hřebínkem na řasy.) Třešničkou tohoto líčení je rtěnka. Volte výraznou, nejlépe růžovou či červenou. Na konec přetřít vaše rtíky leskem a HOTOVO! Chcete-li být dokonalá, pořiďte si k vaší rtěnce ještě stejný odstín laku na nehty.

Info o Barbie stylu

12. prosince 2010 v 16:00 | DenisQa
Čím se vyznačuje: Růžová,růžová,růžová!!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)
Hudba: Hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba.Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
Co se nosí: Hlavně boty na podpatcích,upnutá trička s milým např. komixových potiskem.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu.
Líčení,vlasy: Líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky.U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale přípustná je i zářivě červená...
Chování: Správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro pořád veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

OUT věci....tk to vidí Barbie

12. prosince 2010 v 15:59 | DenisQa
Takové malé Barbie desatero věčí, které Barbie vážně nemají rády

Barbie styl...co to je ???

12. prosince 2010 v 15:58 | DenisQa
Barbie styl je holčičí styl, který je docela dost oblíbený, ale i nenáviděný. Dívky nosí vlastně co nejvíce růžové, zajímají se o modu a pořád o sebe pečují. Nikdy na nich není vidět

Pevné bříško ..... cviky xDDDD

12. prosince 2010 v 15:57 | DenisQa |  Líčení,vlasy,tělo
Nejste spokojeni s vaším bříškem? Rádi byste ho zpevnili? Tak to Vás jistě zajímá jak toho dosáhnout. Proto Vám přináším zatím první tři základnícviky na břicho, které určitě budete znát, ale jste si jistí, že je cvičíte správně? Každý cvik se zaměřuje na trochu jinou oblast břišních svalů ovšem s těmito třemi cviky procvičíte všechny.

Pitný režim

12. prosince 2010 v 15:56 | DenisQa |  Líčení,vlasy,tělo
Voda Jaká je funkce vody?

Snídaně ... nejdůležitější jídlo dne !!!

12. prosince 2010 v 15:55 | DenisQa |  Líčení,vlasy,tělo
Snídaně je pro vás zbytečným příjmem energie navíc? Ale kdepak… Vydatná snídaně, která vás zasytí, může zabránit prohřeškům proti dietnímu jídelníčku...

Bud k sežrání !! ;oD

12. prosince 2010 v 15:53 | DenisQa |  <3 Love <3
Každý známe ten typ holky. Ona je ta, kterou všichni kluci znají jménem i příjmením a každý by s ní šel z fleku na rande. Zdaleka to není ta největší kost z vaší bandy, a přece přitahuje kluky jako magnet! Jak je to možné?! Věř tomu, že za to může její sebedůvěra. Ta z ní dělá pohodářku, která neřeší každou hloupost. Kluci pak vidí, že je free, nezávislá, vtipná, a tím pádem - řekněme si to narovinu - sexy! Ty jsi samozřejmě jedinečná a nepotřebuješ nikoho kopírovat. Jasně! Ale přesto... je tu pár věcí, které bys mohla od slečny "přitažlivé" odkoukat a které by pomohly zvýšit tvoje magnetické kouzlo...

Jak sbalit kluka co se vám líbí

12. prosince 2010 v 15:52 | DenisQa |  <3 Love <3
Je hrozné, když zjistíme, že se nám nějaký kluk líbí, ale on ani neví, že jsme na světě. Začneme přemýšlet jestli by jsme iniciativu neměli vzít do vlastních rukou anebo, jestli stále máme vyčkávat. Tak jestli jste tohle zažily nebo zažíváte, tak čtete ten správný článek, jak z této situace ven.

50 rad jak na něj

12. prosince 2010 v 15:51 | DenisQa |  <3 Love <3
1. Odlišuj se.
2. Hraj očima.
3. Buď odvážná.
4. Dej mu šanci!
5. Usmívej se!
6. Zjisti si, jak se jmenuje.
7. Zalichoť mu.
8. Povídej si s ním!
9. Zahraj omyl!
10. Používej řeč těla.

Ledová královna =o)

12. prosince 2010 v 11:39 | DenisQa |  Fashion
Mráz, sjezdovky, horská chata. Začínáte šílet při představě, co si obléknete na zimní dovolenou?
Pak přišel čas na změnu. Dobrou inspirací vám může být letošní zimní kolekce Wintersports britské návrhářky Stelly McCartney pro Adidas, která je nejen funkční, ale zároveň v ní budete i skvěle vypadat.
Štíhlé kalhoty Wintersports, přiléhavé bundy s výraznými ramenními vycpávkami, přepásané projmuté kabátky a poutavé grafické motivy s horami a sněhem - kolekce obsahuje modely, které se vracejí k eleganci a štíhlým siluetám osmdesátých let. Kromě atraktivních střihů, které podtrhnou ženské křivky, jednotlivým kouskům dodává charakter i rebelská barevná paleta složená ze sytých purpurových a tmavě čokoládových odstínů a detaily inspirované motorkářským stylem.
"Kolekce Wintersports pro tuto sezonu vyzařuje charakter. Je velice odvážná, některé flísové kusy jsou docela ostře řezané, vypadají opravdu velmi stylově. Na lyžích je totiž důležité tak vypadat, je to jeden z mála zimních sportů, kde můžete na svah přenést módu a kde to vypadá dobře, tak proč toho nevyužít," odpovídá Stella McCartney na otázku, co je hlavní myšlenkou její kolekce.
Jedním ze stěžejních modelů kolekce je lyžařský overal Wintersports All in One Suit z pevného strečového materiálu s klopovým límcem z příjemného úpletu. Podobné lyžařské kombinézy si oblíbily celebrity v nejluxusnějších lyžařských střediscích světa. Neodolatelná je i černá bunda Ski Image Jacket se zkrácenou délkou, inspirovaná motorkářským 'křivákem', nebo flísová bunda Ski Village. Hledáte-li vypracovaný vzhled, do oka vám padne krátká bunda Wintersports Ski Jacket. Můžete ji využít jako součást lyžařského outfitu i v kombinaci s běžným oblečením.
Jednotlivé modely stylové sportovní kolekce Stelly McCartney pro Adidas jsou vyrobené z technologicky nejkvalitnějších materiálů, které vás budou hřát i ve vánici.
Naopak hlavní modely Ski Village z kolekce Wintersports byly navrhovány pro volné chvilky na horách mimo sjezdovku. Materiály zahřívají díky osvědčené technologii adidas ClimaWarm™. V kolekci objevíte neobvykle řešené flísové bundy nebo předimenzované kabáty. Působí velmi žensky - například kabát s kapucí a velkými knoflíky v princess střihu Wintersports Ski Village Rainproof Jacket. Zimní nabídku doplňují pletené čepice, rukavice a ponožky nebo obrovský pletený nákrčník s copánky. Při procházkách oceníte i štíhlé vysoké zateplené sněhule Galmei Winter Boot.
Pro kolekci Adidas by Stella McCartney se můžete vypravit do pražského Adidas Concept Store v ulici Na Příkopě 12 v Praze 1. Vybrané modely seženete v internetovém obchodě

10 lží co můžete říct klukovi xDDDD

11. prosince 2010 v 23:34 | DenisQa |  <3 Love <3
1 "Nemám ráda namakané svalovce. Moc jim záleží na vzhledu."
Proč zalhat: Když bude vědět, že ti jeho vychrtlý hrudník a ruce jak tyčky nevadí, přestane se konečně stydět shodit před tebou tričko. A nebude žárlit, když se o přestávce zapovídáš s největším školní korbou.

2 "V basketu jsi třída. Hrál jsi profesionálně?"
Proč zalhat: Mírné přifouknutí jeho ega nenapáchá žádnou škodu, naopak. Koho by netěšily lichotky? I když víš, že vždycky hrál jen za školní tým, po tvé pochvale se bude cítit jako velká hvězda NBA.

3 "Můj bývalý kluk líbal jako uslintaný pes."
Proč zalhat: Tuhle lež použij, když je to tvůj současný přítel, kdo u líbání produkuje neuvěřitelné množství slin. Vyděsí ho představa, že bys v budoucnu mohla pomluvit jeho líbací techniku a začne se snažit, aby tě příště líbal jako samotný bůh lásky.

4 "Jestli se mi líbí Tomáš? Vůbec není můj typ!"
Proč zalhat: I když váš společný kámoš vypadá jako věrná kopie Orlanda Blooma, rozhodně zapírej, že se ti z něj podlamují kolena. Mohl by začít žárlit a dělat ti scény, kdykoli se Tomáš zjeví ve vašem okolí.

5 "Jsem ráda, že máš tolik kamarádek, se kterými si rozumíš."
Proč zalhat: Samozřejmě máš vztek, když se kolem něj motají jiné holky, se kterými tráví čas, místo aby byl s tebou. Jenže když mu to dáš najevo, v jeho očích se změníš v žárlivku. Tvař se, že ti jeho přátelé nevadí, a uvidíš, že mu najednou začneš chybět:-).

6 "Hahahaha! Jsi vtipnější než Jirka Mádl!"
Proč zalhat: Srovnáním se svým oblíbencem mu napumpuješ sebevědomí k prasknutí a docílíš toho, že se bude moct přetrhnout, aby byl v tvých očích ten nejvtipnější, nejdokonalejší, nejúžasnější... A pozornosti není nikdy dost, co říkáš?

7 "Moji rodiče si myslí, že jsi fajn sympaťák."
Proč zalhat: V přítomnosti tvých rodičů až doteď rudnul a sotva ze sebe vykoktal pozdrav. Když použiješ rafinované lži, uvolní se a tví rodiče budou konečně moct zjistit, že je opravdu fajn kluk (až na ty příšerné vytahané skejťácké kalhoty:-)).

8 "Dneska jsi tu za největšího borce!"
Proč zalhat: Tuhle větu prones, když se na večírku nečekaně potkáte s tvým bývalým, který na tvého kluka hází nepřátelské pohledy. Dokud nepovzbudíš jeho mužské ego, bude se cítit nejistě a s tvým ex se bude v duchu pořád srovnávat.

9 "Tvoje mladší ségra je fakt roztomilá."
Proč zalhat: Přestože je to protivný, rozmazlený spratek, který ti dělá jen samé naschvály, on v ní nejspíš vidí malou princeznu, nad kterou drží coby velký bratr ochrannou ruku. kodí

10 "Píšu do školy esej na téma, jak se Orlando Bloom ztotožňuje se svou filmovou postavou."
Proč zalhat: Přece ho nebudeš nervovat přiznáním, že si nový film Orlanda Blooma pouštíš pořád dokola kvůli jeho úžasně sexy vzhledu. To, že se ti o jeho rošťáckém úsměvu v noci zdá, tvůj kluk vědět nemusí.