První rande

3. ledna 2011 v 18:59 | DenisQa |  <3 Love <3

A je to tady! Tvůj idol se konečně osmělil a pozval tě na rande. Nebo se ten kluk z poslední lavice právě vykoktal, že má čirou náhodou dva lístky do bijáku, kamarád je marod, a proto s ním prý nemůže jít? Je to průhledné, ale proč vlastně nejít, když ten film, stejně jako kluk, vypadá docela slibně? Přinejmenším budeš mít o zkušenost s randěním víc a s kámoškami budete mít co probírat! Ať je to, jak chce, nic se nemá podceňovat, a proto nemůžeš vyrazit bez důkladných příprav!

Krok 1

Možný ohoz z nemožného šatníku?

Jedna z věcí, která nás holky asi přirozeně napadne při pozvání na rande jako první, je starost s výběrem oblečení. Což o to, ono by bylo z čeho vybírat, ale spíš v obchodech než v onošeném šatníku... A je to tady! Z euforie je rázem smutek a už dopředu házíš neúspěch na seprané tričko s podivným obrázkem. A dost! Žádné zoufání se konat nebude! Výhodou první schůzky totiž je, že tě tvůj budoucí miláček ještě v mnoha modelech nemohl vidět. Proto je základem úspěchu vybrat si zejména to, v čem se budeš cítit dobře a pohodlně, nebudeš se bát ohnout, když ti samou nervozitou upadnou na zem klíče od domova, a při mávání u vašeho loučení ti nepraskne tričko v podpaží... Přiléhavý top bude sice působit sexy, ale ten trapas, až na tobě zapraská ve švech, by si asi nepřála žádná z nás... Nepřežeň to ani s flitry, hlubokými dekoltya s podpatky. I kluci mají z první schůzky strach, tak ať ho nevyplašíš:-) Obleč si klidně své oblíbené letní šaty. Nevadí, že pro tebe jsou už okoukané, protože pro něj ne! Pokud se v nich cítíš dobře, jsou tvým klíčem k úspěchu!

• • •

Krok 2

Přirozená krása vítězí!

Předpokládejme, že se ti na základě našeho prvního kroku podařilo podívat se do své skříně úplně novýma očima. Teď stojíš trochu rozcuchaná, ale už hezky oblečená doma před zrcadlem. Rozpustit si vlasy, nebo je stáhnout do culíku? BG! radí nechat vlásky romanticky rozpuštěné. Pokud jsi sportovnější typ, vůbec nevadí, když zvolíš třeba copánky. Kluci je zbožňují, takže dej na svůj pocit a klidně si je zapleť. Pokud si nevíš rady, nech si poradit od dobré kámošky nebo od mamky. Tvoji blízcí tě znají nejlíp a vědí, co ti nejvíc sluší. V líčení to moc nepřeháněj s make-upem. Určitě vystačíš jen s korektorem, zdravíčky a řasami lehce zvýrazněnými třeba jen vyživující průsvitnou řasenkou. Krása se skrývá v přirozenosti, a ne v tuně make-upu! Nezapomeň ani na voňavoučký lesk na rty! Měj ho v kapse, a když se tvůj vyvolený obrátí zády, rtíky si pěkně potajmu znovu rozzař:-) Tajně přece doufáš, že dostaneš pusu, až se budete v šeru společně loudat k vaší brance, nebo snad ne?

Jak pravil jeden moudrý pra pra pra učenec: "Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."
Krok 3

Rychlokurz sebedůvěry

Krásné šaty, účes i tvář jsou pěkné na pohled a pomáhají zákonům přitažlivosti... Přesto, aby z toho byla láska jako trám a tohle první rande nebylo vaším posledním, je důležité mít s sebou i sexy mozek:-) Nemusíš se bifl ovat fyzikální vzorce ani velkou násobilku, abys oslnila kluka svých snů. Je to daleko jednodušší! Docela postačí, když se budeš chovat přirozeně a mile. Buď sama sebou a nepřikyvuj všemu, co ti tvůj protějšek poví. Měj svůj názor. Nemáme tím na mysli, abys svému vyvolenému odporovala za všech okolností, to je samozřejmě nesmysl! Ale pamatuj, že klukům se líbí holky, které se nebojí dát najevo, co se jim líbí a co ne. Klidně řekni, že fandíš jinému fotbalovému klubu nebo že černá auta se ti líbí víc než červená, pokud to tak cítíš. Důležité je nebát se říct svůj názor. Kluk zkrátka nechce holku, co mu všechno odkývá. Buď upřímná, svá, ale milá. Kluci zbožňují veselé a pohodové holky. Tvůj vyvolený snadno získá pocit, že si s tebou užije spoustu legrace a nebude s tebou nikdy nuda. S úsměvem jde všechno líp a zároveň je totálně sexy!

• • •

Krok 4

Povoleno & zakázáno

Zkus si předem promyslet, o čem by ses mohla se svým idolem na první schůzce bavit. Můžeš si doma pár témat sepsat. Když oba propadnete nervozitě a najednou si nebudete mít co říct, vyhneš se tím trapnému mlčení. Pokud plynule a bezprostředně nadhodíš další téma, třeba co viděl naposledy v kině nebo jakou knížku teď čte, ulehčíš mu tím spoustu práce a i jeho tréma postupně opadne. Buď si jistá, že tohle gesto ocení! Navíc získá pocit, že tě opravdu zajímá, když chceš vědět, co ho baví. Tvůj miláček se před tebou rád blýskne, kolik gólů vstřelil v posledním fotbalovém zápase a jak tím přispěl k vítězství svého klubu:-) I on na tebe chce udělat co nejlepší dojem. Ptej se ho proto směle na jeho záliby, rodinu, zvířata nebo kam se chystá na prázdniny. Zkus najít i něco, co máte společné. Až přijde domů, bude si v hlavě znovu přehrávat chvilky strávené s tebou a je dobré, aby si vzpomněl i na to, co vás spojuje. Rozhodně se s ním nebav o jeho milostných zkušenostech a bývalých láskách! Představ si, jak příjemné by to bylo tobě, a taky se zamysli, jestli na to chceš vůbec slyšet odpověď. Nemusí být totiž příjemná... Čím déle zůstanou tahle témata tabu, tím lépe pro váš budoucí vztah.

zdroj : BG !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama