Únor 2012

Videjka ;o)

11. února 2012 v 22:23 | DenisQa ;o)* |  Fun :oP


Koníci xDDD

11. února 2012 v 22:14 | DenisQa ;o)*
Tohle mi dneska přislo emailem :oD Celkem se mi líbí tk je sem dám xD Nejlepší je když zpívají všichni najednou ;) ► Koníci

To musíte vidět ! :oD

11. února 2012 v 22:09 | DenisQa ;o)*
Silvestrovská Partička...tak jsem si nato zase jednou vzpoměla...to bylo něco :oD


Jak si vyrobit klikací ikonku

11. února 2012 v 11:51 | DenisQa ;o)* |  Grafika
Pro ty coby si chtěli vyrobit vlastní funkční klikací ikonku sem dávám návod. =o)
1. Takže, na blogu v novém článku(nebo volitelném menu boxu), si dole zaškrtněte políčko Zobrazit HTML.
2. Vložte tento kód:3. Místo toho tučně vyznačeného si tam napište to co tam patří.

V HTML by to vypadalo takhle: klikni =)

A moc se omlouvám,ale dělala sem to narychlo...tk jsem ani obrázek neupravovala...

Páčko :o)

6. února 2012 v 22:53 | DenisQa ;o)* |  News
Jaj...to už je zas hodin. Ráno vstávám v 6 a eště tu hačám u pc xDDD noo tk to se chci zítra tedaa vidět :oD ani vykoupaná eště nejsem :o/ takžééé mám co dělat. Ach jo proč zrovna zítra musíme do školy ??? Zase odpoledka a navíc skoro ze všeho píšeme ! :o/ Noo na učení sem se jako vždy ani nekoukla...to to dopadne xDD No nic tak já letím,zas zítra.
Páčko DenisQa ;o)*


Ááááá takový pokoj chci :o)1.TT => Souhlasíte ??? ;oD

6. února 2012 v 22:23 | DenisQa ;o)*
Ahojdaaa... tak mě napadlo založit takovou diskuzní místnost,kde se bu řešit každý týden třeba nějaké určité téma :o). Mysléte že bych měla ?? :o)...No tk to zkusím ;o) nic tím neztratím. Tak písejte do komentů...a jako první téma tu jeee :

1.Téma týdne => Dreams (Sny)

Zdají se vám sny často ???
Jsou převážně romantické,smutné,nebo uplně jiné...???
A píšete si sny třeba do skleničky jako na obrázku,nebo někam jinam,nebo vůbec ???
Tak povídejtééé ;oD Času na to je :oP až do Nedělního večera (respektive pondělí odpol.).


Bye DenisQa ;o)*

Tak to je dobrý :oD

6. února 2012 v 22:14 | DenisQa ;o)* |  News
Tedka jsem tak projížděla FB a narazila na tento obrázek =>
nemůžu si pomoct ale mě se líbí xDDD DenisQa ;o)*

Dobrou noc :o)*

5. února 2012 v 22:15 | DenisQa ;o)* |  News
Noo teda... jak tak nato koukám tak dneska jsem toho moc neudělala :o/. No tak snad zítra večer se mi to podaří napravit... Ovšem opravdu až večer.... Dopoledne škola do které se mi teda fakt moc chce... a potom Aerobic,roztleskávačky a už mám půl 7 večer... :o(.
Návštěvnost za tento týden celkem jde => skoro 80 lidí .... no není to nic moc aaale...nato že mám blog dalo by se říct od poloviny ledna (19.1.2012)...(byl po roce a půl znovu otevřen a nově zrekonstruován) tak myslím že celkem dobrý ;o).
No tak a já už letím chrupat ;o) Tak Vám všem přeji krásně sny a zítra příjemné probuzení do nového týdne ;o)

Dobrou noc Vaše DenisQa ;o)*

Už se těším! Létooo :oD

5. února 2012 v 13:10 | DenisQa ;o)* |  News
Ahojdaa dlouho tu nebyl nějaký hooodně dlouhý článek.. Tak mě napadlo,že bych mohla něco napsat,pořád mi neni dobře a šíleně nudim.. Tak jdeme na to :P

Sladké sny ;o)

5. února 2012 v 1:05 | DenisQa ;o)* |  Virtual Diary ;oD pšššt
Tedaa to by člověk nevěřil jak ten čas letí...předchvilkou ještě 23:00 a ted 1:00 v neděli ráno xDD
Za dbešní den se nic moc nedělo... Protože mi nebylo dobře tak sem se celý den nehla z postele :oP celkem sem si to užila :oD. Ono také jednou to nic nedělání vůbec nevadí ;). Dneska jsem sem toho moc nedala...tk to zítra zkusím dohnat ;). Kdybyste někdo měl nějaký nápad třeba na nějaké téma...tk sem sním ;) budu jedině ráda xDDD.
Tak doufám že jste si užili sobotu ;o) a přeji sladké sny.


Vaše DenisQa ;o)*

Líčení očí do školy :o)

4. února 2012 v 22:40 | DenisQa ;o)* |  Líčení,vlasy,tělo
Tak mě tak napadlo sem dát zas nějaký článek ;) Taaaak co třeba líčení do školy. Nemám ráda moc výrazné stíny nebo přehnané vrsty make-upu. A navíc ani učitelé na většině škol nemají rády silné líčení ;).

Mě to ani nevadí do ěkoly se většinou nemaluji,jen na pusu hodím lesk a jdu...
Ale když mě to občas chytne tk se nalíčím asi takto:
-Řasenka
-Lesk na rty
-A pokud mám třeba hoodně bledý obličej nebo se mi někde objeví nějaký ten pupínek tk to zakreji korekční tužkou třeba :o)

Pár obrázků pro inspiraci :


I <3 Music

4. února 2012 v 20:48 | DenisQa ;o)* |  Music
Bez ní by to nešlooo ! ;o)Spřáteluji ;o)*

4. února 2012 v 19:40 | DenisQa ;o)*

Tak už podle názvu asi tušíte, že spřáteluji. Takže pokud chceš být moje Affs (SB) stačí napsat ;o)

Jsem tu zas ! :o*

4. února 2012 v 18:39 | DenisQa ;o)* |  News
Ahojky !!! Tak jak se dneska máte ;o)...já docela fajn...jen mi neni dobře :o(.
Dneska sem tu moc nebyla...tak to zkusím ted dohnat...doufám že něco najdu nebo mě něco napadne ;o)...
A jak u vás dopadlo pololetní vysvědčení ??? :o) U mě noo...celkem to jde...mít v 9.třídě pět 2 a jinak samý 1, je celkem slušnej výsledek :)). Njn kdybych nato nekašlala tk to mohlo bejt lepší :D.
Tak já jdu něco pěkného najít :oD

Zatím páčko DenisQa ;o)*

Spongebob ;oD

4. února 2012 v 18:33 | DenisQa ;o)* |  News
Ahojky...tk sem tak brouzdala po netu a našla úžasnou kšiltovku Spongeboba :D Taky byste jí chtěli ;o) Já teda joo! :DZatmění

3. února 2012 v 11:25
Zatmění
Zatímco Seattle je pustošen řadou záhadných vražd a záludní upíří pokračují ve svém odvetném poslání, Bella je opět obklopena nebezpečím. Uprostřed toho všeho je nucena vybrat si mezi svou láskou k Edwardovi a svým přátelstvím s Jakobem - s vědomím, že její rozhodnutí má moc rozpoutat odvěký boj upírů a vlkodlaků. A zatímco se jí blíží maturita, musí Bella učinit ještě jedno rozhodnutí: život nebo smrt.Ale co je co?
"BELLO?" Ozval se za mnou Edwardův měkký hlas. Otočila jsem se a uviděla jsem ho jak lehce vystupuje po schodech na verandu, jeho vlasy rozevláté větrem od běhu. Vzal mě do náručí, tak jako to udělal na parkovišti, a zvovu mě políbil.
Ten polibek mě vyděsil. Bylo v něm příliš mnoho napětí, jako by se bál že už nám zbývá příliš málo času.
Předmluva k Zatmění :oD
Všechny naše pokusy o úskok byly marné.Se srdcem sevřeným v ledovém krunýři jsem sledovala, jak se chystá mě bránit. Jeho intenzivní soustředění neprozrazovalo ani náznak pochybností, ačkoliv stál proti přesile. Věděla jsem, že se nedočkáme žádné pomoci - členové jeho rodiny v tuto chvíli nepochybně bojovali o své životy stejně jako on bojoval o ty naše.Dozvím se někdy výsledek té druhé bitvy? Zjistím, kdo jsou vítězové a kdo poražení? Neskončí můj život dřív?Výhledy nebyly kdovíjak příznivé.Černé oči, planoucí zuřivou touhou po mé smrti, číhaly na okamžik, až se pozornost mého ochránce obrátí jinam. V tu chvíli jistě zemřu.Někde daleko, daleko v chladném lese zavyl vlk.

Nový Měsíc

3. února 2012 v 11:17
Nový Měsíc
Pro Bellu Swanovou je jediná osoba důležitější než její vlstní život. Edward Cullan. Ale zamilovat se do upíra je daleko nebezpečnějčí, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zlého upíra, avšak nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že jejich potíže teprve začínají...

Vsunula jsem prst pod hranu papíru a trhla s ním pod páskou.
"Kruci," zamumlala jsem, když mi papír rozřízl prst. Z ranky mi vytekla jediná kapka krve. Všechno se to seběhlo tak rychle. "Ne!" vykřikl Edward...
Omámeně jsem vzhlédla od jasně červené krve pulsující z mé ruky - do horečnavých očí šesti náhle hladových upírů.


Předmluva k Novému Měsíci :o)
Měla jsem pocit, jako bych se lapila do takové té děsivé noční můry, kdy člověk musí utíkat, utíkat, až mu praskají plíce, a přitom nedokáže přinutit tělo, aby se hýbalo dostatečně rychle. Jak jsem se prodírala tím netečným davem, připadalo mi, že mám nohy stále pomalejší a pomalejší, ale ručičky obrovských věžních hodin nezpomalovaly. S neoblomnou, lhostejnou silou se neúprosně blížily ke konci - ke konci všeho. Ale tohle nebyl sen, a na rozdíl od toho, jak to chodí v nočních můrách, jsem neběžela o svůj život; utíkala jsem, abych zachránila něco nekonečně cennějšího. Na mém vlastním životě mi v tuto chvíli příliš nezáleželo. Alice říkala, že je bohužel dost pravděpodobné, že tu dnes obě zemřeme. Možná to mohlo dopadnout jinak, kdyby ji nesvazovalo to zářivé sluneční světlo; jenom já jsem mohla volně přeběhnout přes tohle prosluněné náměstí přecpané lidmi. A já jsem nedokázala běžet dost rychle. Takže mi bylo jedno, že jsem v obklíčení našich mimořádně nebezpečných nepřátel. Když hodiny začaly odbíjet a jejich údery vibrovaly pod podrážkami mých pomalých nohou, pochopila jsem, že už to nemám šanci stihnout - a byla jsem ráda, že na mě čeká krvežíznivý nepřítel, nenápadně schovaný v záloze. Protože jako trest za to, že jsem to nedokázala, přijdu o veškerou touhu žít. Ozval se další úder a slunce pražilo dolů přímo z nadhlavníku.